EARLY BIRD TRAINEE

Potřebuješ získat praxi během svého studia?
Máme pro tebe Trainee Programy, které Ti pomohou nastartovat kariéru!


Jako náš stážista se seznámíš s filozofií agilního řízení, podporujeme samostatný a proaktivní přístup k práci. Očekáváme, že budeš týmový hráč a budeš se chtít dále aktivně rozvíjet. Na jak dlouho si stáž rozložíš je jen na tobě a tvých časových možnostech. Navíc, kromě spolupráce s dalšími stážisty tvého zaměření budeš někdy spolupracovat i s jinými týmy zaměřenými např. na média, účetnictví, vývoj, management, finance apod., takže se přiučíš všestrannosti. A co bude tedy konkrétní náplní stáží v jednotlivých programech?


MÁM ZÁJEM O STÁŽ

VÝVOJ IT

Na stáži si vyzkoušíš vývoj webových a mobilních aplikací, tvorbu webu a práci s REST API. Mobilní aplikace vyvíjíme prostřednictvím "Google" PWA (https://developers.google.com/web/ilt/pwa). Osvěžíš si MVC model, PHP, JAVASCRIPT, PYTHON, PERL, SQL či a další programovací jazyky v rámci back-end vývoje. V rámci praxe však nebudeš pouze u back-endu. Navážeš na vývoj front-endu (HTML5/CSS3+) a práci s UX/UI.Rozšíříš si své znalosti, co se týče projektového řízení ve vývoji na základě metody scrum, kanban nebo třeba waterfall. Neváhej a přijď k nám na stáž, základní zaškolení ti poskytneme v našem e-learningu. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušeného supervisora, takže se nemusíš bát, že bys byl na všechno sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o stáž, samozřejmě nezůstaneme jen u teorie. Naopak, jak to vše funguje, si hned budeš moct ověřit v praxi.

ÚČETNICTVÍ

Na stáži se seznámíš s tím, jak mohou být nastavené procesy v účetní firmě, co obnáší problematika GDPR, jak je možné dbát o bezpečnost dat. Budeš moci rozvíjet své ekonomické myšlení. Uvidíš, co obnáší práce účetního nebo Office Managera, jaké provozní záležitosti řeší. Seznámíš se s potřebnými systémy a účetním softwarem, naučíš se jak připravit účetní podklady a mnoho dalšího. Neváhej a přijď k nám na stáž, základní zaškolení ti poskytneme v našem e-learningu. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušeného supervisora, takže se nemusíš bát, že bys byl na všechno sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o stáž, samozřejmě nezůstaneme jen u teorie. Naopak, jak to vše funguje, si hned budeš moct ověřit v praxi. Například jak může pomoci elektronická evidence účetních podkladů usnadnit práci, ušetřit finance i přírodní zdroje. Jak přehledně archivovat a zpracovávat podklady a efektivně jednat s klienty.

MARKETING

Na stáži se seznámíš s různými marketingovými strategiemi, grafikou a tvorbou digitálního obsahu. Představíme ti základy SEO, co je to marketingový funnel, provedeme tě PPC kampaní, získáš základy UI a zjistíš, jaké existují grafické nástroje. Že nevíš, co některý z těchto pojmů znamená? Vůbec nevadí! Přijď k nám na stáž, vše potřebné se dozvíš v našem e-learningu. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušeného supervisora, takže se nemusíš bát, že bys byl na všechno sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o stáž, samozřejmě nezůstaneme jen u teorie. Naopak, jak to vše funguje, si hned budeš moct ověřit v praxi. Vyzkoušíš si například, jak se dělá analýza trhu, co obnáší tvorba a propagace digitálního produktu, k čemu ti může pomoct analytika, a nebo třeba co obnáší organizace workshopu.

ŽURNALISTIKA, LINGVISTIKA A MÉDIA

Na stáži se seznámíš se základními zásadami psaní textů, jak správně napsat dobrý článek, na co dávat pozor, pokud chceš text přeložit, jak vypadá celý proces od vzniku textu až po jeho publikování a co všechno tento proces provází. Co je to SEO? Co představuje práce copywritera? Jek pracovat s informacemi, jak text zkrátit nebo natáhnout, abychom udrželi jeho vysokou stylistickou úroveň? Zjistíš, jaké všechny možnosti využití nabízí moderní komunikační média a můžeš poodhalit jejich přesah do marketingu či IT. Neváhej a přijď k nám na stáž, základní zaškolení ti poskytneme v našem e-learningu. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušeného supervisora, takže se nemusíš bát, že bys byl na všechno sám. Vzhledem k tomu, že se jedná o stáž, samozřejmě nezůstaneme jen u teorie. Naopak, jak to vše funguje, si hned budeš moct ověřit v praxi. Budeš si moct zvolit téma, které tě zajímá, a zpracovat ho různými způsoby. Pokud tě zaujme nějaká osobnost, uděláš s ní rozhovor. Uvidíš, co všechno je s textem potřeba provést, než ho uvidí čtenář na webu. Budeš moct nám pomoci s texty pro naši propagaci na webu nebo pro marketingové e-maily. Můžeš nám pomoci přeložit naši aplikaci a "ohmatat si", jaká specifika to s sebou přináší.


Rychlý kontakt 24/7 jobs@fintech-kariera.cz +420 777 698 352