Garance zobrazení. Jak to funguje?

Naší prioritou je, aby se Vaše nabídka zobrazila co nejvíce uchazečům, kteří splňují Vaše základní požadavky.

 

Jak zvyšujeme dosah Vaší nabídky?

Našim tajemstvím je kvalitní síť partnerů, se kterými spolupracujeme. Prostřednictvím nich jsme schopni oslovit například účastníky odborných školení, kteří projevili zájem o pracovní nabídky v daném oboru. 

- Máme partnery, se kterými efektivně využíváme sociální sítě, jako je Facebook, Instagram ap. Takto můžeme komunikovat s nejširší veřejností.

- Našimi dalšími partnery jsou různé vzdělávací agentury, máme tedy přímý kontakt s uchazeči o nové zaměstnání, kteří na sobě pracují. Současně jim také můžeme pomoci najít směr, kde je pro ně aktuálně možnost uplatnění nejlepší.

- Spolupracujeme také s univerzitami a středními školami. Je to skvělá příležitost, jak získat čerstvé absolventy, které můžeme zaškolit přímo na míru podle Vašich požadavků.

- Aktivně se účastníme různých kulturních a odborných akcí, jako jsou veletrhy, konference, festivaly atd. To nám umožňuje získat nové kontakty a dát o sobě vědět ostatním.

- Jsme členy profesních společenství, jako je Asociace pro elektronickou komerci (APEK), Hospodářská komora, Asociace UX atp. Tato společenství nám pomáhají se dále rozvíjet a navazovat kontakty s novými spolupracovníky.

- Spolupracujeme také s několika neziskovými organizacemi.


Rychlý kontakt 24/7 jobs@fintech-kariera.cz +420 777 698 352